Grafika na szkle

Oferujemy Państwu najwyższej jakości panele szklane w promocyjnej cenie wykonywane wg Państwa wymiarów i grafiki wybranej przez klienta

Wiele zastosowań i możliwości

Nasze panele szklane można montować bezpośrednio na otynkowaną ścianę, pomiędzy szafki kuchenne, zamiast płytek ściennych. Jako obraz szklany na ścianę. Przy zastosowaniu laminacji na pojedynczej szybie gr. 4 mm możemy tworzyć niepowtarzalne fronty meblowe lub drzwi do szaf suwanych. przy zastosowaniu podwójnej szyby grafika jest zawsze bezpieczna nie jest narażona na bezpośrednie działanie wody w łazience czy kuchni w okolicach zlewozmywaka .

Druk UV na specjalnej folii PCV

Wysokiej jakości wodo i światło odporny wydruk w technologii UV wykonany jest na specjalnej folii do takiego typu paneli szklanych. Eliminuje to ryzyko efektu rozmycia jak w przypadku druku bezpośrednio na szkle. Grafika nigdy nie wyblaknie a sam panel jest szkłem bezpiecznym gdyż nawet w przypadku pęknięcia szkło pozostaje na swym miejscu gdyż trzyma się na folii laminującej.

Bezpłatna i niezobowiązująca wizualizacja

Wystarczy wybrać zdjęcie z naszej Galerii grafik lub przesłać swoje, podać rozmiar jaki jest Państwu potrzebny a my wykonamy bezpłatnie wizualizację aby byli Państwo pewni swojego wyboru.

 

Przekrój Panelu Szklanego

Przekrój Panelu Szklanego

 

  • Dowolna grafika wybrana z naszego katalogu ( około 1000 zdjęć wysokiej jakości ) lub dostarczona przez klienta
  • Dokładny i wodoodporny wydruk w technologi UV - wszystkie krawędzie szlifowane trapezowo z polerem
  • Łatwy montaż na klej bezpośrednio na ścianie lub płycie meblowej
  • Maksymalny wymiar jednego elementu 310*190 cm
  • Na życzenie wykonujemy otwory pod gniazdka elektryczne i przełączniki
  • Gwarantujemy któtki, dysponujemy własnym transportem

Nasze Realizacje

Panel Szklany do Kuchni Panel Szklany do Kuchni Panel Szklany do Kuchni Panel Szklany do Kuchni Panel Szklany do Kuchni Panel Szklany do Kuchni

Szkło-Lux

Zakład Szklarski A.B Stysińcy

Firma SZKŁO LUX jest zakładem szklarskim z wieloletnią tradycją sięgającą 1962 roku. Specjalizujemy się w obróbce szkła płaskiego, oprawie obrazów oraz produkujemy lustra łazienkowe, podświetlane, led, pokojowe, w oprawie i inne. Wszystkie proponowane przez nas wzory wykonywane są w wymiarach standardowych bądź na indywidualne życzenie klienta. Nasz firma pomoże również gdy w domu potrzebny jest szklarz. Legnica i Lubin są maistami, w któych realizujemy najwięcej zamówień, jednak śwaidczymy usługi na terenie całej Polski.

Kontakt

  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  +48 76 844 25 60
  UL.M. Reja 6, 59-300 Lubin, Dolnośląskie