O Firmie

Szanowni Państwo!

Firma “SZKŁO-LUX” jest zakładem szklarskim z wieloletnią tradycją sięgającą 1962 roku. Specjalizujemy się w obróbce szkła płaskiego, oprawie obrazów i produkcji luster łazienkowych, pokojowych, podświetlanych, w oprawie i innych. Wszystkie oferowane przez naszą firmę wzory wykonywane są w standardowych wymiarach lub na indywidualne życzenie klienta. Idąc z duchem dzisiejszych czasów firma “SZKŁO-LUX” proponuje zakup swoich produktów w sklepie internetowym oraz za pośrednictwem aukcji internetowych w serwisie Allegro.

Specjalizujemy się w obróbce szkła płaskiego, oprawie obrazów oraz produkcji luster łazienkowych, pokojowych, w oprawie i innych. Lustra podświetlane halogenowo od spodu które cieszą się największą popularnością wśród naszych klientów są produktem który nasza firma poddała badaniom pod względem bezpieczeństwa i spełniania norm Unii Europejskiej. Notyfikowany Zakład Badań i Atestacji przyznał naszym lustrom certyfikaty:

Certyfikat Zgodnośći CE

Certyfikat Na Znak Bezpieczeństwa "B"

     certyfikat3    certyfikat4

Podstawowym materiałem wykorzystywanym w naszej firmie są tafle lustrzane firmy AGC jednego z większych światowych koncernów wytwarzających szkło i lustra. Tafle lustrzane wykonane są ze szkła float oraz poprzez zastosowanie specjalnych warstw ochronnych są zabezpieczone przed niekorzystnym działaniem czynników korozyjnych panujących w łazience.

Szczycimy się również szeroką gamą wzorów ram do oprawy obrazów i luster. Wieloletnie doświadczenie w tym temacie pozwala nam zapewnić Państwa o wysokiej jakości proponowanych listew zarówno jak i służyć fachową radą przy wyborze konkretnych kompozycji.

W ostatnim czasie poszerzyliśmy swoją ofertę o drzwi szklane ze szkła hartowanego, szklane ścianki działowe, kabiny prysznicowe wykonywane na żądany wymiar i inne zabudowy szklane.

Zwracając się z ofertą do producentów mebli tradycyjnych i RTV, zakładów stolarskich, sklepów oraz indywidualnych odbiorców proponujemy wykonywanie następujących usług:

  • Prostoliniowe i krzywoliniowe szlifowanie luster i szkła o grubości do 19 mm
  • Prostoliniowe fazowanie szkła i luster, faza do 45 mm
  • Krzywoliniowe fazowanie szkła i luster, faza do 40 mm
  • Piaskowanie szkła (wzory, litery, całe płaszczyzny)
  • Borowanie otworów
  • Oprawa obrazów i luster
  • Klejenie techniką UV
  • Wszelkiego rodzaju usługi szklarskie

Zapraszamy do współpracy, gwarantujemy wysoką jakość, konkurencyjne ceny oraz krótki termin realizacji. Dysponujemy własnym transportem, służymy fachową radą i montażem.

Z poważaniem
Arkadiusz i Bartłomiej Stysińscy

 

Szkło-Lux

Zakład Szklarski A.B Stysińcy

Firma SZKŁO LUX jest zakładem szklarskim z wieloletnią tradycją sięgającą 1962 roku. Specjalizujemy się w obróbce szkła płaskiego, oprawie obrazów oraz produkujemy lustra łazienkowe, podświetlane, led, pokojowe, w oprawie i inne. Wszystkie proponowane przez nas wzory wykonywane są w wymiarach standardowych bądź na indywidualne życzenie klienta. Nasz firma pomoże również gdy w domu potrzebny jest szklarz. Legnica i Lubin są maistami, w któych realizujemy najwięcej zamówień, jednak śwaidczymy usługi na terenie całej Polski.

Kontakt

  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  +48 76 844 25 60
  UL.M. Reja 6, 59-300 Lubin, Dolnośląskie