Oprawa obrazów i luster

Szczycimy się szeroką gamą wzorów ram do oprawy obrazów, fotografii, obrazów wyszywanych, papirusów czy też luster. Wieloletnie doświadczenie w tym temacie pozwala nam zapewnić Państwa o wysokiej jakości proponowanych listew zarówno jak i służyć fachową radą przy wyborze konkretnych kompozycji. Do oprawy stosujemy szkło antyrefleksyjne i tradycyjne, posiadamy bogaty wachlarz kolorów passe-partout

                   

 

Szkło-Lux

Zakład Szklarski A.B Stysińcy

Firma SZKŁO LUX jest zakładem szklarskim z wieloletnią tradycją sięgającą 1962 roku. Specjalizujemy się w obróbce szkła płaskiego, oprawie obrazów oraz produkujemy lustra łazienkowe, podświetlane, led, pokojowe, w oprawie i inne. Wszystkie proponowane przez nas wzory wykonywane są w wymiarach standardowych bądź na indywidualne życzenie klienta. Nasz firma pomoże również gdy w domu potrzebny jest szklarz. Legnica i Lubin są maistami, w któych realizujemy najwięcej zamówień, jednak śwaidczymy usługi na terenie całej Polski.

Kontakt

  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  +48 76 844 25 60
  UL.M. Reja 6, 59-300 Lubin, Dolnośląskie