Zakład szklarski w Lubinie

Usługi szklarskie na najwyższym poziomie

Zakład szklarski „SZKŁO – LUX” powstał w oparciu o wielopokoleniową tradycję i najnowocześniejsze technologie. Nasze produkty powstają dzięki starannie dobranym materiałom, precyzyjnemu wykonaniu i bogatemu doświadczeniu. Tradycję obróbki szkła pielęgnujemy od niemal sześćdziesięciu lat.  Stosujemy sprawdzone, unikalne i nowoczesne technologie. Jako producent luster zadbaliśmy o kwestie bezpieczeństwa. Nasze produkty są nie tylko piękne, ale i wytrzymałe. Posiadamy niezbędne certyfikaty, atesty i odznaczenia. Usługi szklarskie realizujemy na terenie Głogowa, Polkowic, Legnicy, Lubina i całej Polski.  Nasza specjalność to obróbka szkła płaskiego, oprawa obrazów i produkcja luster.  Każde wyzwanie rozpatrujemy indywidualnie. Wiemy, że najważniejszy jest Klient.

Producent luster w Lubinie

Lustra przez dziesięciolecia spełniały jedynie funkcję użytkową. Nie przywiązywano wielkiej wagi do ich kształtu, sposobu wykończenia i oprawy. Na szczęście po wielu latach doceniono walory estetyczne luster na nowo. Dobrze dobrane lustro może skutecznie powiększyć i rozświetlić powiększenie. Nasz zakład szklarski z siedzibą w Lubinie, oferuje Państwu:

 • Lustra pokojowe,
 • Lustra łazienkowe,
 • Lustra łazienkowe podświetlane,
 • Lustra na wymiar.

Jako producent luster najwyższej jakości, gwarantujemy Państwu użycie wytrzymałych, odpornych ścieranie materiałów. Zapraszamy do współpracy!

Obróbka szkła w Lubinie

Nasze produkty różnią się między sobą wielkością, grubością oraz przeznaczeniem. W zależności od potrzeb Klienta proponujemy lustra różnego rodzaju, np. lustra refleksyjne (tak zwane lustra weneckie). Działamy na terenie Lubina i całej Polski. Oferujemy Państwu wiele zróżnicowanych gatunków szkła płaskiego:

 • szkło bezbarwne,
 • szkło barwione,
 • szkło antywłamaniowe,
 • szkło lakierowane,
 • szkło zbrojone,
 • szkło kominkowe,
 • szkło antyrefleksyjne.

Każdy materiał posiada specyficzne właściwości chemiczne oraz fizyczne i na tej podstawie powinniśmy dokonywać wyboru wymarzonego szkła. Nasz zespół służy Państwu fachową radą i z pewnością pomoże w podjęciu właściwej decyzji. Zachęcamy do kontaktu.

Oprawa obrazów i luster w Lubinie

Oprawianie luster i obrazów swoje źródła znajduje w pasji i zamiłowaniu do piękna. Posiadamy w tej materii nie tylko specjalistyczną wiedzę, ale i lata doświadczenia. Na dobranie odpowiedniej oprawy wpływa bardzo wiele czynników. Kluczowym kryterium jest rozmiar, technika wykonania obrazu, styl malarski oraz użyty materiał. Proponujemy Państwu oprawy obrazów tradycyjne i antyrefleksyjne. Nasi doradcy czekają na Państwa pytania. Zapraszamy do współpracy.

Szkło-Lux

Zakład Szklarski A.B Stysińcy

Firma SZKŁO LUX jest zakładem szklarskim z wieloletnią tradycją sięgającą 1962 roku. Specjalizujemy się w obróbce szkła płaskiego, oprawie obrazów oraz produkujemy lustra łazienkowe, podświetlane, led, pokojowe, w oprawie i inne. Wszystkie proponowane przez nas wzory wykonywane są w wymiarach standardowych bądź na indywidualne życzenie klienta. Nasz firma pomoże również gdy w domu potrzebny jest szklarz. Legnica i Lubin są maistami, w któych realizujemy najwięcej zamówień, jednak śwaidczymy usługi na terenie całej Polski.

Kontakt

  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  +48 76 844 25 60
  UL.M. Reja 6, 59-300 Lubin, Dolnośląskie