Akcesoria

Akcesoria Szklarskie w Lubinie

Uchwyty, mocowania i oświetlenie

Szkło we współczesnym świecie ma wiele zastosowań i wywiera niemały wpływ na nowoczesną architekturę. Szklane drzwi oraz szklane ściany, to rozwiązania, które podzielą przestrzeń, nie powodując przy tym deficytów światła naturalnego. Dysponujemy szeroką gamą okuć, niezbędną do budowania efektownych konstrukcji, np. drzwi szklanych i kabin prysznicowych. Konstrukcje wsporcze to drobne, estetyczne elementy, które razem z oferowanym przez nas szkłem, tworzą kompletny i niezawodny system. Aby jeszcze bardziej podnieść walory estetyczne łazienki, proponujemy szeroki wachlarz specjalistycznego oświetlenia luster. Istnieje możliwość przygotowania przez nas podświetlonego lustra na wymiar. Zapraszamy do kontaktu!

 

  

Szkło-Lux

Zakład Szklarski A.B Stysińcy

Firma SZKŁO LUX jest zakładem szklarskim z wieloletnią tradycją sięgającą 1962 roku. Specjalizujemy się w obróbce szkła płaskiego, oprawie obrazów oraz produkujemy lustra łazienkowe, podświetlane, led, pokojowe, w oprawie i inne. Wszystkie proponowane przez nas wzory wykonywane są w wymiarach standardowych bądź na indywidualne życzenie klienta. Nasz firma pomoże również gdy w domu potrzebny jest szklarz. Legnica i Lubin są maistami, w któych realizujemy najwięcej zamówień, jednak śwaidczymy usługi na terenie całej Polski.

Kontakt

  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  +48 76 844 25 60
  UL.M. Reja 6, 59-300 Lubin, Dolnośląskie