Grafika na szkle

Panele szklane do kuchni do łazienki

Wyjątkowe i niepowtarzalne grafiki na szkle

Panele szklane montujemy zamiast  klasycznych, ceramicznych płytek. Są nie tylko piękne, ale i praktyczne – odporne na zarysowania oraz szkodliwe działanie wilgoci oraz wody. Wodo i światłoodporny wydruk uzyskujemy dzięki zastosowaniu najnowszych technologii. Przy zastosowaniu laminacji na pojedynczej szybie gr. 4 mm możemy tworzyć niepowtarzalne fronty meblowe lub drzwi do szaf suwanych. Wystarczy wybrać zdjęcie z naszej Galerii grafik lub przesłać swoje, podać rozmiar jaki jest Państwu potrzebny, a my wykonamy bezpłatnie wizualizację, tak aby byli Państwo pewni swojego wyboru. Panele szklane wykonujemy w zakładzie szklarskim „SZKŁO – LUX” na terenie Lubina. Oferujemy usługi szklarskie na najwyższym poziomie. Zapraszamy do współpracy!


GRAFIKA DO WYBORU 

 

Przekrój Panelu Szklanego

Przekrój Panelu Szklanego

 

  • Dowolna grafika wybrana z naszego katalogu ( około 1000 zdjęć wysokiej jakości ) lub dostarczona przez klienta
  • Dokładny i wodoodporny wydruk w technologi UV - wszystkie krawędzie szlifowane trapezowo z polerem
  • Łatwy montaż na klej bezpośrednio na ścianie lub płycie meblowej
  • Maksymalny wymiar jednego elementu 310*190 cm
  • Na życzenie wykonujemy otwory pod gniazdka elektryczne i przełączniki
  • Gwarantujemy któtki, dysponujemy własnym transportem

Nasze Realizacje

Panel Szklany do Kuchni Panel Szklany do Kuchni Panel Szklany do Kuchni Panel Szklany do Kuchni Panel Szklany do Kuchni Panel Szklany do Kuchni

Szkło-Lux

Zakład Szklarski A.B Stysińcy

Firma SZKŁO LUX jest zakładem szklarskim z wieloletnią tradycją sięgającą 1962 roku. Specjalizujemy się w obróbce szkła płaskiego, oprawie obrazów oraz produkujemy lustra łazienkowe, podświetlane, led, pokojowe, w oprawie i inne. Wszystkie proponowane przez nas wzory wykonywane są w wymiarach standardowych bądź na indywidualne życzenie klienta. Nasz firma pomoże również gdy w domu potrzebny jest szklarz. Legnica i Lubin są maistami, w któych realizujemy najwięcej zamówień, jednak śwaidczymy usługi na terenie całej Polski.

Kontakt

  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  +48 76 844 25 60
  UL.M. Reja 6, 59-300 Lubin, Dolnośląskie