Galeria paneli szklanych zakładu szklarskiego „SZKŁO – Lux”  w Lubinie

Nasze realizacje i produkty

Gwarantujemy duży wybór paneli szklanych – panele szklane w kwiatowe wzory, panele minimalistyczne oraz panele szklane abstrakcyjne. Istnieje możliwość wydruku grafiki przygotowanej przez Klienta. Wydruk wykonujemy dzięki technologii UV. Krawędzie paneli szklanych cechuje precyzyjne i dokładne wykonanie. Montaż paneli szklanych do kuchni i łazienki wykonujemy w sposób szybki i nieinwazyjny. Na życzenie Klienta jesteśmy w stanie przygotować otwory na gniazdka elektryczne i przełączniki. Zakład szklarski „SZKŁO – LUX”, to gwarancja najwyższej jakości i niskich cen. Oferujemy szeroki zakres specjalistycznych usług szklarskich. Zapraszamy do współpracy!

Jeśli znalazłeś tę stronę w trakcie badania problemu wyświetlania obrazu lub przez przypadek przeczytaj ten artykuł , powinien być w stanie pomóc.
Jeśli nie jesteś administratorem tej strony, skontaktuj się z nim i prześlij link, który aktualnie jest wyświetlany w pasku adresu przeglądarki.

Szkło-Lux

Zakład Szklarski A.B Stysińcy

Firma SZKŁO LUX jest zakładem szklarskim z wieloletnią tradycją sięgającą 1962 roku. Specjalizujemy się w obróbce szkła płaskiego, oprawie obrazów oraz produkujemy lustra łazienkowe, podświetlane, led, pokojowe, w oprawie i inne. Wszystkie proponowane przez nas wzory wykonywane są w wymiarach standardowych bądź na indywidualne życzenie klienta. Nasz firma pomoże również gdy w domu potrzebny jest szklarz. Legnica i Lubin są maistami, w któych realizujemy najwięcej zamówień, jednak śwaidczymy usługi na terenie całej Polski.

Kontakt

  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  +48 76 844 25 60
  UL.M. Reja 6, 59-300 Lubin, Dolnośląskie