Daszek Szklany Prostokątny

szkło lux
szkło luxszkło luxszkło lux
1 399,00 PLN

dachq

Daszek Szklany  150 x 90 cm

  • Nowoczesne Szklane Zadaszenie
  • Szkło Bezpieczne o grubości 12 mm
  • Profile i wsporniki do montażu ze stali nierdzewnej
  • Wysoka Jakość
  • Oryginalnie zapakowane
  • Produkt Nowy

Mocowanie ze Stali Nierdzewnej

Części do zamocowania szyby są zrobione z masywnej stali nierdzewnej. Zestaw zawiera drążki, wsporniki do szkła. Elementy mocowania na szybie są gwintowane co bezpiecznie podtrzymuje całość. Daszki tego typu są bardzo częstym widokiem w nowoczesnej architekturze budowli.

Szkło wzmacniane w kompozytowe (VSG)

Oferujemy państwu daszek szklany wykonany z wysokiej jakości szkła bezpiecznego laminowanego (VSG) o grubości 12,76 mm.  

Daszek Szklany odporny na napięcia (rozciągania)

Zastosowanie punktowych mocowań daje dużą elastyczność szyby na działania atmosferyczne rozciągania. W górnej części daszku do otworu szyby wkręcany jest pręt podtrzymujący przednią część. Tylną konstrukcję podtrzymują drążki a całość mocowana jest do elewacji za pomocą kołków rozporowych.  

Subtelny Wygląd Szklanego Daszku

Subtelny Daszek Szklany bardzo dobrze prezentuje się umieszczony nad drzwiami frontowymi twojego domu. Jego obecność jest postrzegana jako miara doskonałości wykończenia architektury budynku. Szklany daszek nie przesłania światła wpadającego na werandę, dzięki niemu możesz cieszyć się widokiem nawet po wielu latach.

Ważne !

Nie dajemy gwarancji na złe zamontowanie daszku oraz zastosowania nieodpowiedniego materiału mocującego daszek na ścianie. Należy stosować wyłącznie odpowiednio przystosowane przyłącza do rodzaju elewacji.

Szkło-Lux

Zakład Szklarski A.B Stysińcy

Firma SZKŁO LUX jest zakładem szklarskim z wieloletnią tradycją sięgającą 1962 roku. Specjalizujemy się w obróbce szkła płaskiego, oprawie obrazów oraz produkujemy lustra łazienkowe, podświetlane, led, pokojowe, w oprawie i inne. Wszystkie proponowane przez nas wzory wykonywane są w wymiarach standardowych bądź na indywidualne życzenie klienta. Nasz firma pomoże również gdy w domu potrzebny jest szklarz. Legnica i Lubin są maistami, w któych realizujemy najwięcej zamówień, jednak śwaidczymy usługi na terenie całej Polski.

Kontakt

  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  +48 76 844 25 60
  UL.M. Reja 6, 59-300 Lubin, Dolnośląskie