Katalog Produktów

Renomowany zakład szklarski w Lubinie

Katalog produktów

Firma „SZKŁO – LUX” z Lubina, to zakład szklarski z wieloletnią tradycją. Nasza obszar działania, to:


Specjalizujemy się w obróbce szkła płaskiego, produkcji luster łazienkowych, luster pokojowych oraz paneli szklanych. Wszystkie proponowane przez nas wzory i rozwiązania wykonywane są w wymiarach standardowych lub na życzenie Klienta – w rozmiarach nietypowych. Zachęcamy do zapoznania z treścią katalogu produktów. Nasi konsultanci czekają na Państwa pytania. Zapraszamy do kontaktu!

 

Szkło-Lux

Zakład Szklarski A.B Stysińcy

Firma SZKŁO LUX jest zakładem szklarskim z wieloletnią tradycją sięgającą 1962 roku. Specjalizujemy się w obróbce szkła płaskiego, oprawie obrazów oraz produkujemy lustra łazienkowe, podświetlane, led, pokojowe, w oprawie i inne. Wszystkie proponowane przez nas wzory wykonywane są w wymiarach standardowych bądź na indywidualne życzenie klienta. Nasz firma pomoże również gdy w domu potrzebny jest szklarz. Legnica i Lubin są maistami, w któych realizujemy najwięcej zamówień, jednak śwaidczymy usługi na terenie całej Polski.

Kontakt

  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  +48 76 844 25 60
  UL.M. Reja 6, 59-300 Lubin, Dolnośląskie