Lustra

Podstawowym materiałem wykorzystywanym w naszej firmie do produkcji luster są tafle koncernu AGC, jednego z największych światowych koncernów wytwarzających szkło i lustra. Ekologiczne tafle lustrzane wykonane są ze szkła float co gwarantuje idealnie odwzorowane odbicie. Poprzez zastosowanie specjalnych, teflonowych warstw ochronnych są zabezpieczone przed niekorzystnym działaniem czynników korozyjnych panujących w łazience. Proponujemy ponad 100 wzorów luster obrabianych na nowoczesnych niemieckich i włoskich maszynach. Pojedyncze lub klejone na podkładach lustrzanych różnej barwy, wyposażone w półki na przybory kosmetyczne lub także oświetlenie zapewniają praktyczne wypełnienie łazienki, salonu bądź przedpokoju. Szeroka gama wzorów sprawia, iż nasze wyroby komponują się w każdym wnętrzu.

Wszystkie wzory wykonywane są w standardowych rozmiarach bądź na indywidualne życzenie klienta. Realizujemy również zamówienia według projektu klienta, służymy fachową poradą i montażem.

Szkło-Lux

Zakład Szklarski A.B Stysińcy

Firma SZKŁO LUX jest zakładem szklarskim z wieloletnią tradycją sięgającą 1962 roku. Specjalizujemy się w obróbce szkła płaskiego, oprawie obrazów oraz produkujemy lustra łazienkowe, podświetlane, led, pokojowe, w oprawie i inne. Wszystkie proponowane przez nas wzory wykonywane są w wymiarach standardowych bądź na indywidualne życzenie klienta. Nasz firma pomoże również gdy w domu potrzebny jest szklarz. Legnica i Lubin są maistami, w któych realizujemy najwięcej zamówień, jednak śwaidczymy usługi na terenie całej Polski.

Kontakt

  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  +48 76 844 25 60
  UL.M. Reja 6, 59-300 Lubin, Dolnośląskie