Lustra

Lustra – wiodący producent

Lustra LED, lustra pokojowe i łazienkowe

Podstawowym materiałem wykorzystywanym w naszym zakładzie szklarskim są tafle koncernu AGC, jednego z największych światowych koncernów wytwarzających szkło płaskie i lustra. Teflonowe warstwy zabezpieczają lustro przed działaniem wielu szkodliwych czynników, np. wilgoci w łazience. Ekologiczna tafla zapewnia idealne odwzorowywanie obiektów źródłowych. Proponujemy Państwu ponad 100 wzorów luster obrabianych na nowoczesnych urządzeniach niemieckich oraz włoskich. Oferujemy produkty wyposażone w półki na przybory kosmetyczne, posiadające dodatkowe oświetlenia i wyjątkowe wzornictwo. Szeroka gama luster sprawia, iż nasze wyroby komponują się w każdym wnętrzu.

Lustra łazienkowe

Lustro to jeden z najważniejszych elementów wyposażenia łazienki. Planując jego zakup powinniśmy zwrócić uwagę na wiele znaczących czynników, takich jak jego rozmiar, cena i funkcja. Jeśli potrzebujemy dodatkowego miejsca na przechowywanie kosmetyków, warto zainwestować w lustro z dodatkową półką. Jeśli zamierzamy robić przy nim makijaż, warto rozejrzeć się za lustrem łazienkowym z oświetleniem. Jeśli interesują nas długie, relaksacyjne kąpiele, odpowiednim dodatkiem pomagającym w osiągnięciu relaksu, będą ozdobne lustra z oświetleniem LED. Warto pamiętać, że duże lustra optycznie powiększą łazienkę i uwydatnią jej atuty. Nasz konsultantczeka na Państwa pytania. Jesteśmy producentem przepięknych luster łazienkowych.

Lustra pokojowe w Lubinie

Lustro pokojowe to sposób na szybką, niebanalną i stosunkowo tanią metamorfozę salonu i sypialni. Wystarczy znaleźć wymarzone zwierciadło i zawiesić je, np. nad kanapą. Taki zabieg skutecznie ukryje wady pomieszczenia oraz wyeksponuje jego największe atuty. Decydującym czynnikiem jest rozmiar naszego pokoju – w małych pomieszczeniach lepiej prezentują się lustra pionowe. W dużych pomieszczeniach najlepiej wygląda lustro poziome umiejscowione na bocznej ścianie. Idealnym dopełnieniem wymarzonego lustra z pewnością okaże się jedna z prezentowanych przez nas opraw do obrazów i luster. Wszystkie wzory luster pokojowych oraz luster łazienkowych wykonywane są w standardowych rozmiarach bądź na indywidualne życzenie klienta. Realizujemy również zamówienia według projektu klienta, służymy fachową poradą i montażem.

Szkło-Lux

Zakład Szklarski A.B Stysińcy

Firma SZKŁO LUX jest zakładem szklarskim z wieloletnią tradycją sięgającą 1962 roku. Specjalizujemy się w obróbce szkła płaskiego, oprawie obrazów oraz produkujemy lustra łazienkowe, podświetlane, led, pokojowe, w oprawie i inne. Wszystkie proponowane przez nas wzory wykonywane są w wymiarach standardowych bądź na indywidualne życzenie klienta. Nasz firma pomoże również gdy w domu potrzebny jest szklarz. Legnica i Lubin są maistami, w któych realizujemy najwięcej zamówień, jednak śwaidczymy usługi na terenie całej Polski.

Kontakt

  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  +48 76 844 25 60
  UL.M. Reja 6, 59-300 Lubin, Dolnośląskie