Usługi szklarskie w Lubinie

Precyzyjne wykonanie i atrakcyjne ceny

Firma “SZKŁO-LUX” jest zakładem szklarskim z wieloletnią tradycją sięgającą 1962 roku.. Wierzymy, że drogą do sukcesu jest indywidualne podejście do każdego Klienta. Posiadamy bogate doświadczenie w zakresie usług szklarskich, obróbki szkła płaskiego oraz oprawy obrazów. Działamy na terenie Lubina i całej Polski. Dajemy Państwu gwarancję wysokiej jakości i niskich cen. Mamy za sobą wiele fantastycznych projektów, które mogą Państwo ocenić w galerii realizacji. Zapraszamy!

Lustra pokojowe i łazienkowe – certyfikowany producent

Lustro to jeden z najstarszych wynalazków ludzkości. Pierwsze zwierciadła pochodzą najprawdopodobniej z epoki paleolitu i w niczym nie przypominają luster, które znamy. Technologię wytwarzania luster szklanych odkryto dopiero w I wieku n.e. Od tamtej pory produkcja uległa ogromnym przemianom i unowocześnieniu. Współczesne lustra różnią się między sobą nie tylko rozmiarem i kształtem, ale i przeznaczeniem.  Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego jesteśmy producentem wielu rodzajów luster, np.:

Wszystkie oferowane przez naszą firmę wzory wykonywane są w standardowych wymiarach lub na indywidualne życzenie klienta. Idąc z duchem dzisiejszych czasów zakład szklarski “SZKŁO-LUX” proponuje zakup swoich produktów w sklepie internetowym oraz za pośrednictwem aukcji internetowych w serwisie Allegro. Obecnie największą popularnością wśród Klientów cieszą się lustra podświetlane halogenowo. Podstawowy materiał wykorzystywany w naszym zakładzie szklarskim, to tafle lustrzane firmy AGC. Ich fenomen polega na wyjątkowej wytrzymałości oraz odporności na zarysowania i wilgoć. Nasze produkty spełniają normy Unii Europejskiej i posiadają niezbędne certyfikaty - Certyfikat Zgodności CE oraz Certyfikat Na Znak Bezpieczeństwa "B".

     certyfikat3    certyfikat4

 

Oprawa obrazów i obróbka szkła w Lubinie


Szczycimy się szeroką gamą wzorów ram do oprawy obrazów i luster.  Cechuje nas wieloletnie doświadczenie oraz  specjalistyczna wiedza z dziedziny sztuki. Chętnie pomożemy w doborze nie tylko odpowiednich materiałów, ale i kompozycji. Wyznajemy kluczową zasadę – to obraz jest dla ramy, a nie rama dla obrazu.


W ostatnim czasie poszerzyliśmy swoją ofertę o drzwi szklane ze szkła hartowanego, szklane ścianki działowe, kabiny prysznicowe wykonywane na żądany wymiar i inne zabudowy szklane. Usługi szklarskie realizujemy na potrzeby przedsiębiorców (producentów mebli tradycyjnych i RTV, zakładów stolarskich) oraz osób indywidualnych. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wachlarz specjalistycznych usług szklarskich i nie tylko.


Zapraszamy do współpracy, gwarantujemy wysoką jakość, konkurencyjne ceny oraz krótki termin realizacji. Dysponujemy własnym transportem, służymy fachową radą i montażem.

Z poważaniem
Arkadiusz i Bartłomiej Stysińscy

 

Szkło-Lux

Zakład Szklarski A.B Stysińcy

Firma SZKŁO LUX jest zakładem szklarskim z wieloletnią tradycją sięgającą 1962 roku. Specjalizujemy się w obróbce szkła płaskiego, oprawie obrazów oraz produkujemy lustra łazienkowe, podświetlane, led, pokojowe, w oprawie i inne. Wszystkie proponowane przez nas wzory wykonywane są w wymiarach standardowych bądź na indywidualne życzenie klienta. Nasz firma pomoże również gdy w domu potrzebny jest szklarz. Legnica i Lubin są maistami, w któych realizujemy najwięcej zamówień, jednak śwaidczymy usługi na terenie całej Polski.

Kontakt

  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  +48 76 844 25 60
  UL.M. Reja 6, 59-300 Lubin, Dolnośląskie