Oprawa obrazów i luster

Oprawa obrazów w Legnicy i w Lubinie

Wyjątkowe ramy do obrazów

Detale wywierają ogromny wpływ na całościowe postrzeganie wnętrza. Potrafią nadać pomieszczeniu odpowiedni charakter albo odwrotnie – skutecznie niweczą trud nawet najwybitniejszego architekta. Oprawa obrazu to wyznacznik jego granic oraz łącznik ze światem zewnętrznym.  Dobrze dobrany obraz lub lustro  gwarantują aranżacyjny sukces. W naszym sklepie znajdą Państwo szeroki wybór ram do obrazów – nowoczesnych oraz klasycznych. Bogaty wybór wielkości, rodzajów oraz kształtów usatysfakcjonuje nawet najbardziej wymagających Klientów.


Ramy do luster


Zakład szklarski „SZKŁO – LUX”, to nie tylko sprzedaż gotowych luster, ale i produkcja luster na wymiar oraz oprawianie zwierciadeł w gustowne ramy. Lustro oprócz swojej najważniejszej funkcji, pełni nieocenioną rolę dekoracyjną. Gustowna rama uczyni ze zwykłego zwierciadła prawdziwe i niepowtarzalne dzieło sztuki. Oprawa luster mówi wiele o właścicielu mieszkania – jedni wolą minimalizm, inni subtelne dekoracje art deco, jeszcze inni bogate, niemal barokowe zdobienia.


Dlaczego my?


Zakład szklarski „SZKŁO – LUX” to 60 lat tradycji, wielopokoleniowe doświadczenie i nowoczesne technologie. Szkło, to nasza specjalność. Zajmujemy się obróbką szkła, produkcją luster i oprawą obrazów. Zapewniamy szeroki wybór akcesoriów szklarskich oraz bezpieczny transport. Działamy na terenie Legnicy, Lubina, Głogowa, Polkowic i całej Polski. W razie pytań zapraszamy do rozmowy z naszym konsultantem.  Zapraszamy!

                     20200701 112108   20200827 124609    SAVE 20200311 144022    SAVE 20200521 155523

 

Szkło-Lux

Zakład Szklarski A.B Stysińcy

Firma SZKŁO LUX jest zakładem szklarskim z wieloletnią tradycją sięgającą 1962 roku. Specjalizujemy się w obróbce szkła płaskiego, oprawie obrazów oraz produkujemy lustra łazienkowe, podświetlane, led, pokojowe, w oprawie i inne. Wszystkie proponowane przez nas wzory wykonywane są w wymiarach standardowych bądź na indywidualne życzenie klienta. Nasz firma pomoże również gdy w domu potrzebny jest szklarz. Legnica i Lubin są maistami, w któych realizujemy najwięcej zamówień, jednak śwaidczymy usługi na terenie całej Polski.

Kontakt

  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  +48 76 844 25 60
  UL.M. Reja 6, 59-300 Lubin, Dolnośląskie